Tag.ant.sk
deň otcov 2022 náradie

TAG Rozpínavé skúšobné zátky - Hliníkové

  • Prihláste sa alebo zaregistrujte pre získanie zľavy
  • Doprava nad 150€ bez DPH zadarmo
  • Záručný a pozáručný servis
  • Odborné poradenstvo
Potrebujete poradiť? 02/60103721

TAG Rozpínavé skúšobné zátky - Hliníkové

Potrubné zátky pre prečisťovanie a zablokovanie rúr
Potrubné zátky alebo taktiež známe ako ako vypúšťacie zátky sa používajú k dočasnému utesneniu konca rúr alebo pre iné podobné testovacie aplikácie. Zátky rúr sa používajú hlavne k utesneniu vody, plynu a cudzích telies v rúrach alebo potrubných systémoch, ktoré sú opravované. 
TAG systém má rady potrubných zátok, ktoré sú k dispozícii v mnohých prevedeniach aby vyhoveli pri mnohých aplikáciách pre veľkosti rúr od 1/2" až do 72". Špeciálne uzávery rúr sú dostupné tiež aj pre tlakové skúšky.

Ako to funguje?
Zátka je zostavená z centrálneho hriadeľu, na ktorom sú upevnené dve dosky, medzi ktorými sa nachádza kaučuková guma. Krídlovou maticou na hriadeli tlačíme dosky k sebe a tým vytláčame gumu medzi nimi. Tak sa vytvorí pevné tesnenie potrubia.

Zátky sú vybavené dutou strednou časťou, čo po odskrutkovaní krytu umožňuje pripevnenie hadice na povolenie prietoku či na napúšťanie potrubia (plynom, kvapalinou).

Zátky sú k dispozícii v troch typoch:

Nylonové zátky
Sú štandardné zátky pre testovanie tesnosti znečistených vodovodov počas inštalácie. Okrem toho rozsah veľkostí umožňuje, aby tieto zátky boli ideálnymi aj pre iné aplikácie vo vodárenskom a plynárenskom priemysle ale aj v iných priemyselných odvetviach, kde sa používajú rúry či otvory, ktoré majú byť blokované.

Navyše rozsah veľkostí robí tieto upchávky ideálne pre mnoho ďalších aplikácií vo vodovodnom a plynárenskom priemysle, ako aj pre aplikácie vo všetkých ostatných odvetviach, kde sa používajú rúry alebo kde je potrebné zablokovať otvory.


Hliníkové zátky:
K doplneniu rady nylonových zátok sú v ponuke aj hliníkové zátky. Tieto sú dispozícii vo veľkostiach od 1,5" a sú vhodné pre náročné činnosti ako ponorenie v chemikáliách alebo pri vyšších teplotách.

Oceľové zátky:
Najodoľnejšou variantou sú oceľové zátky od 1,5" do 72". Tieto zátky sú obvykle vhodné pre náročné činnosti, ako dlhé ponorenie vo vode a vo vyšších teplotách alebo pre kontakt s kyslým alebo alkalickým prostredím, pre ktoré môžu byť nylonové a hliníkové zátky nevhodné

Pre iné ako uvedené priemery potrubných zátok sa informujte na 02/60103721 alebo na ant@ant.sk

TAG úkosovačky a potrubárske náradie

Pracovali ste s týmto produktom? Nájdite si chvíľku a zanechajte nám recenziu. Recenzie vám pomáhajú pri výbere produktu a zlepšení našich služieb.

Poznámka: HTML nie je preložené!
    Zlé           Dobré
captcha
ant-na-facebooku Katalog potrubárskeho náradia a orbitálnych zváračiek

tag sumár produktov
Služby pre vás:
Sledujte nás:
Kariéra u nás:

Pridajte sa k nám. Neustále hľadáme obchodníkov a posily do administratívy

Zoznam voľných pozícií
E-mail Facebook Instagram Linked In